+420 603 327 525
16.3°C

POČASÍ na ČERNÉ HOŘE:

webkamera - Krkonoše - Svoboda nad Úpou

AKTUÁLNĚ NA FACEBOOKU:

Jízdy se psím spřežením pro děti i dospělé

 

Mushing - jízda se psím spřežením

...Pojďte zažít na vlastní kůži kouzlo "divokého severu" v kráse tažných psů v období "zlaté horečky..."

"Jízda se psím spřežením - den Aljašským musherem"
Po příjezdu psího spřežení se seznámíte s tažnými psy, zasvětíme Vás do jízdy se spřežením a provedeme krátkou instruktáž. Po instruktáži vyrážíte na saních tažených psi na projížďku do Krkonošské zimní krajiny.
 Výjimečnost spočívá v možnosti řídit psí spřežení pod dohledem zkušeného mushera, ten je za spřežením připojen na lyžích a kontroluje tak správnost provedení jízdy.
 
Jízdy se psím spřežením si mohou vyzkoušet osoby starší 15 let. Pro děti, či handicapované osoby, je připravený vak na saních ve kterém pohodlně sedí a vychutnávají si jízdu. Zážitek není věkově ani fyzicky omezen!

((veškeré jízdy se psím spřežením je nutné objednávat s předstihem))


Program 3 hodiny
Cena   3 989,- Kč / 1 osobu
Cena   6 595,- Kč / 2 osoby

Program 15 min. (min počet 6 osob)
Cena   800,- Kč / osobu / pro 6 - 9 osob
Cena   700,- Kč / osobu / pro 10 - 20 osob


 

"Den Aljašským musherem na vlastní kůži"

Vhodné pro zájemce milující psy, přírodu a romantiku Krkonošské krajiny...
Jedná se o zasvěcení do celého koloběhu výchovy, výcviku a tréninku tažných psů. Vyzkoušíte si nejenom vlastní jízdu se spím spřežením , ale i přípravu psů před jízdou, táboření v přírodě včetně přípravy oběda na otevřeném ohni, závěrečné odpřažení psů a úklid. Zakončení programu jízd se psím spřežením je předáním certifikátu a fotografií z akce. „Zkrátka ochutnáte život  aljašského mushera na vlastní kůži"

((veškeré jízdy se psím spřežením je nutné objednávat s předstihem))

Program 9.00 - 16.00
Cena    10 263,- Kč / 1 osobu
Cena    16 190,- Kč / 2 osoby

( alternativa za sněžné saně je mimo zimní období jízda v terénní bugině tažené psím spřežením. V případě nepříznivého počasí není možné tento zážitek uskutečnit. Všechny služby jsou vhodné pro skupiny i jednotlivce )

 

Fotogalerie z jízd se psím spřežením - mushing


lyžařšká škola - Certifikát Carving
lyžařšká škola - Certifikát
CLSC
APUL

Doporučujeme:

Vybavení pro servis lyží - internetový obchod s produkty pro servis lyží a snowboardů značky SNOLI | Prodej nábytku - nábytek v neuvěřitelném výběru s dopravou ZDARMA | Ubytování Janské Lázně – Stylové ubytování u sjezdovky | Jízdy se psím spřežením - Pec Pod Sněžkou | Zážitky jako dárek - Agentura na zážitky | Truhlářství Jon - zakázková výroba eurooken a obložkových dveří | Ubytování Pec pod Sněžkou - penzion u vleku Javor | Jezdecké potřeby a příslušenství pro koně | Ubytování v Peci pod Sněžkou - horská bouda | Vše pro vaši zahradu skladem | Oblíbené kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE za nejlepší cenu na trhu